Apie mus

Apie mus

PATIKIMAS, LANKSTUS, ILGALAIKIS
JŪSŲ PARTNERIS

Mūsų įmonės veiklos šaknys siekia 1996 metus. UAB „Ažuolitos prekyba” 2003 metais įsikūrė šalia Jonavos miesto. Šioje vietoje randasi 1800 m2 sandėliavimo pastatai, 350 m3 medienos talpinančios džiovyklos bei pagrindinis įmonės ofisas.

Jau daugiau nei 10 metų Ažuolitos prekyba tiekia vietinei bei užsienio rinkai aukštos kokybės, rūšiuotą, džiovintą medieną. Įmonė tiekia rinkai ne tik ruošinius. Jau eilę metų gamintojams yra siūloma viengubo bei dvigubo pjovimo produkcija, kuri puikiai išpildo gamybinius klientų poreikius, pagaminti nestandartinių išmatavimų ar vienetinius gaminius.

LANKSTUMAS & PATIKIMUMAS

Laukiame Jūsų užklausų!

created by dji camera

PATIKIMAS, LANKSTUS, ILGALAIKIS
JŪSŲ PARTNERIS

Įmonė veiklos profilis leidžia patenkinti ne tik didžiųjų gamybininkų poreikius, kada yra perkama pilnai sukomplektuotais vilkikų krovinių kiekiais, bet taip pat komplektuoja dalinius ar iš skirtingų žaliavos pozicijų susidedančius krovinius.

Parduodama produkcija yra naudojama grindų, baldų, langų, laiptų , durų gamybai, kietmedžio skydų klijavimui ar gaminant kitus obliuotus, tekintus gaminius.

Šiuo metu gamybinėms įmonėms bei individualiems užsakovams yra siūloma tiek ąžuolo, tiek uosio žaliava.
UAB „Ažuolitos prekyba” partneriai yra Švedijos, Suomijos, Austrijos, Danijos, Norvegijos, Vokietijos ir Lietuvos bei Pabaltijo šalių įmonės.

1000

Ąžuolo mediena

500

Uosio mediena

300

Paslaugos teikimas